دوشنبه, ۱۴۰۰/۰۹/۱۵

روزهای کاری از ساعت 9 تا 18

09125710675

اطلاعات آدرس

 تهران، خیابان مطهری

درباره بهروز نصیری

درباره بهروز نصیری

سایت رسمی دفتر حقوقی بهروز نصیری وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی عضو رسمی کانون وکلاء مرکز انجام کلیه خدمات تخصصی حقوقی، وکالت موثر و پیگیری مستمر در کلیه مراجع دادگستری، تعزیرات حکومتی و ادارات دولتی وغیره و ارائه کلیه امور حقوقی از قبیل وکلت در امور خانواده، امور کیفری، وکالت در طلاق، وکالت در امور تجاری، امور شهرداری، تقسیم ترکه، قراردادها و سایر موارد اعلام مینماید.
دفتر حقوقی بهروز نصیری ، مجموعه‌ای  است که خدمات حقوقی خود را در قالب  سرویس   مشاوره حقوقی بصورت تلفنی و هم حضوری  با وکیل پایه یک دادگستری در تهران، ارائه دانش حقوقی، محاسبات حقوقی شامل محاسبه دیه، محاسبه دیه اعضای بدن، محاسبه مهریه، محاسه ارث، محاسبه تاخیر تادیه دین، محاسبه دیه قتل، محاسبه دیه بر اساس دادنامه و غیره را به هموطنان عزیز ارائه می کند.
وکالت موضوعاتی همچون وکیل کیفری، وکیل خانواده، وکیل انحصار وراثت، وکیل قرارداد، وکیل طلاق، وکیل ملکی، وکیل چک موضوعات مهم موکلین هستند که ما به دقت و با اشراف کامل به آنها مشاوره و ارائه خدمات می کنیم. این مجموعه همیشه تلاش کرده است تا با ارزیابی اولیه حقوقی مشکل موکل خودرا بررسی کامل کند، در صورتی که امکان انجام وکالت وجود نداشته باشد، از گرفتن پرونده صرف نظر کرده و از اتلاف هزینه و وقت موکل جلوگیری کند.